Etui na wizytówki

Etui na wizytówki

Eleganckie etui na wizytówki

Wizytówka narodziła się w dawnych czasach, prawie trzysta lat temu. Początkowo wypisywano ją ręcznie i przekazywano na tacy. Był to akcydens wyjątkowo niskonakładowy. Później coraz częściej je drukowano. Maszyny typograficzne, na których to robiono spowodowały, że uległy znacznemu zestandaryzowaniu. Druk ołowiowy z dzisiejszej perspektywy, to technika niezwykle toporna, nieelegancka. Przełom estetyczny powstał, gdy zabrali się do tego "siciarze", którymi niejednokrotnie byli artyści mogący wykazać się dyplomami uczelni.

Niektóre wizytówki z tych czasów to prawdziwe majstersztyki. Doskonały projekt, czcionki wybrane z wyczuciem, wysmakowane logo, no i finezyjny papier-karton, których w pewnym momencie było już naprawdę bez liku. Również technika powielania była zróżnicowana. Mieliśmy druk wypukły, wypalany w specjalnych piecach, w których farby sitodrukowe pęczniały pod wpływem temperatury.

Mieliśmy wizytówki ze zdjęciami, wizytówki podwójne, prawie książeczki, zmierzające wprost ku folderami a nawet mini-katalogom. To było apogeum "epoki wizytówkowej". Wizytówka była niezbędnym rekwizytem osoby pełniącej ważną funkcję, rozpoczynającej działalność gospodarczą (drugim obok pieczątki!), pragnącej załatwić coś istotnego.


Kosmetyki
Upiększanie ludzkiego ciała stało się sztuką, rozwijano ją i uczono jej.
Aktówki
Używana najczęściej przez prawników i biznesmenów do przenoszenia ważnych dokumentów. Często zamykana na zamek szyfrowy lub klucz.
Etui na CD
Wraz z pojawieniem się płyty CD, szumy i inne zakłócenia zostały ostatecznie wyeliminowane.
Etui na okulary
Nie poddawaj okularów działaniu temperatury powyżej 80oC. Temperaturę taką spotyka się w saunach jak i na desce rozdzielczej samochodu pozostawionego w słońcu.
Etui na wizytówki
Wizytówka narodziła się w dawnych czasach, prawie trzysta lat temu. Początkowo wypisywano ją ręcznie i przekazywano na tacy.
Komplety do manicure
French manicure to białe końcówki z różową lub beżową płytką paznokcia. Taki menicure pasuje do każdego stroju i okazji.
Kosmetyki
Upiększanie ludzkiego ciała stało się sztuką, rozwijano ją i uczono jej.
Leżaki
Szerokie, piaszczyste plaże oraz dobra baza noclegowa i gastronomiczna zachęca do odwiedzania Bałtyku nie tylko latem, ale o każdej porze roku.
Maty
Co do maty wszyscy są zgodni - mata jest potrzebna. Może być to naturalny bawełniany, lub pleciony dywanik - jak za dawnych lat.
Notesy samoprzylepne
Używana najczęściej przez prawników i biznesmenów do przenoszenia ważnych dokumentów. Często zamykana na zamek szyfrowy lub klucz.
Ramki do zdjęć
Ramki do zdjęć pozwolą wyeksponować najpiękniejsze zdjęcia z naszego życia.


Jesteś tutaj » Darmowe gadżety reklamowe » Etui na wizytówki

Valid XHTML 1.0 TransitionalWszystkie Prawa Zastrzeżone Copyright © 2005-2010 by Darmowe gadżety reklamowe